Lux Pilates Nyc

slider1
header -1
ban4
inner-slider1
ban3

Mes tikrai pradėjome papuošti žmones tikrai juokingais būdais.

Mes tikrai pradėjome papuošti žmones tikrai juokingais būdais.

Nors tai gali būti ne pirmasis daugelio lovoje gulinčių pacientų rūpestis, Nacionalinė spaudimo traumų konsultacinė grupė apskaičiavo, kad slėgio sužalojimai kasmet paveikia daugiau nei 2,5 milijono pacientų ir nusineša daugiau nei 60 000 gyvybių.

Dr. Williamas Padula, išrinktasis NPIAP prezidentas ir Pietų Kalifornijos universiteto profesorius, nerimauja, kad šiais metais gali padaugėti traumų dėl spaudimo, nes Ligų kontrolės ir prevencijos centrai apskaičiavo, kad per dieną gali būti iki 19 000 naujų COVID-19 hospitalizacijų. iki gruodžio 7 d.

Padula sakė, kad slėgio sužalojimai gali atsirasti per kelias valandas po to, kai esate ICU imobilizuotai ir ant ventiliatoriaus.

„Oda yra didžiausia organų sistema“, – sakė Sinajaus kalno Icahno medicinos mokyklos geriatrijos ir paliatyviosios medicinos docentė dr. Martine Sanone. „Tačiau, kai galvojame apie kritinę ligą, pamirštame tą pirmąją kliūtį.

Koronavirusas ne tik padidino pacientų, kuriems reikia hospitalizuoti, antplūdį, bet ir turi sudėtingą priežiūrą bei spaudimo traumų prevenciją.

Remiantis Jungtinės sveikatos priežiūros pertvarkos centro duomenimis, spaudimo sužalojimas yra vietinis odos arba apatinių minkštųjų audinių pažeidimas, paprastai virš kaulinio ploto arba medicinos prietaiso, atsirandantis dėl intensyvaus ir (arba) ilgalaikio spaudimo. Tai gali būti nuo odos įbrėžimo iki atviros opos.

Johns Hopkins ligoninės žaizdų slaugytojos Amanda Owen ir Lindsay Rice teigia, kad raminamieji koronaviruso pacientai paprastai guli gulimoje padėtyje, kad būtų lengviau kvėpuoti – ant pilvo, o ne nugaros.

„Logistiškai tai padaryti nepaprastai sunku“, – sakė Owenas. „Norint juos apversti ir palaikyti kvėpavimą, reikia kelių žmonių.

„Jūsų užpakalinėje dalyje yra daug pagalvėlių, o priekyje – ne“, – sakė Rice’as. „Tai yra dėmės, kuriose jau nėra daug mėsos, o dabar mes visą savo kūno svorį perkeliame ant tų vietų.

Dėl tos pačios sveikatos būklės, dėl kurių koronaviruso pacientams gresia sunkios ligos, jiems taip pat gresia traumos, pvz., nutukimas, diabetas ir kiti su senatve susiję veiksniai. Sunkiai sergantys pacientai, kurie gali turėti kelių organų nepakankamumo, taip pat gali patirti odos nepakankamumą.

Nepraleiskite aukšto kraujospūdžio tirpalo, apie kurį visi kalba – apsilankykite https://welltone-website.com/ .

„Mūsų kaimynai, mūsų šeimos nariai“: mažų miestelių ligoninės, kurias pribloškė COVID-19 mirtys

Naujienos iš maždaug 50 mūsų valstijų: pastangos likti namuose, gubernatoriaus klaidos, įtemptos ligoninės

„Odos nepakankamumas yra tada, kai atsiranda žaizdų, nuo kurių negalite apsisaugoti“, – sakė Owenas. „Kai oda nebeturi pakankamai atsparumo atlaikyti bet kokį spaudimą, jūs pradedate patirti spaudimo sužalojimus nuo menkiausių įžeidimų.

Retus COVID-19 simptomus taip pat galima supainioti su spaudimo sužalojimais. Nacionalinė spaudimo traumų patariamoji grupė išleido poziciją , kurioje sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai įspėja būti atsargūs dėl COVID-19 pacientų odos spalvos pakitimo. Odos apraiškos, tokios kaip „COVID pirštai“ – rausvai rausvi „pernioniniai pažeidimai“, kurie laikui bėgant gali pamėlynuoti iki violetinės spalvos – gali atrodyti kaip giliųjų audinių pažeidimas, bet yra ligos simptomas.

Šios odos apraiškos nėra per didelio odos spaudimo pasekmė. Tačiau Carol Mathews, Pitsburgo universiteto medicinos centro Shadyside žaizdų priežiūrai vadovaujanti slaugytoja, teigė, kad pacientai, turintys šiuos simptomus, taip pat gali būti jautresni kraujo krešėjimui ar uždegimui, todėl jie yra labiau pažeidžiami dėl slėgio traumų.

Owenas ir Rice’as teigia, kad bando išvengti spaudimo traumų naudodami putplasčio tvarstį, kad sumažintų spaudimą didelės rizikos kūno vietose.

„Mes naudojame specializuotas putas, kad prevenciškai padėtume jas po juostos sritimis“, – sakė Owenas. „Mes tikrai pradėjome papuošti žmones tikrai juokingais būdais.

Kol slaugytojai ir žaizdų priežiūros specialistai sužino daugiau apie tai, kaip apsaugoti COVID-19 pacientus, Kaiser Permanente South Sacramento medicinos centro suaugusiųjų klinikinių paslaugų direktorė Rachel Wyatt sako, kad prieš pandemiją spaudimo sužalojimai buvo problema.

CTH pradėjo projektą su dalyvaujančiomis ligoninėmis, įskaitant Kaiser Permanente South Sacramento, siekdama sumažinti ligoninėje patirtus sužalojimus dėl spaudimo. Projekte nustatyta, kad pagrindinės šios problemos priežastys kiekvienoje ligoninėje skiriasi: švietimas apie odos vientisumą, medicinos prietaisai, prastas mobilumas arba įvertinimo ir dokumentų trūkumas.

„Tai buvo didžiausia išmokta pamoka… nėra sidabrinės kulkos ar stebuklingos kulkos, kuri išspręstų šią problemą, nes jos tikrai sudėtingos“, – sakė Klausas Netheris, CTH didelio patikimumo produktų tiekimo vykdomasis direktorius.

Ligoninės perpildytos: išsekęs personalas, didėjantis COVID-19 atvejų skaičius peržengia šalies ribas

Nuo 2018 m. gegužės iki 2020 m. balandžio mėn., įgyvendinant projektą, ligoninėje patirtų sužalojimų dėl slėgio sumažėjo daugiau nei 60 proc., net ir pandemijos metu, todėl dalyvaujančios ligoninės sutaupė 15,3 mln. USD per visą projekto trukmę.Remiantis 2019 m. „International Wound Journal“ paskelbtu tyrimu, spaudimo sužalojimai sveikatos priežiūros pramonei kainuoja apie 26,8 milijardo dolerių per metus.

Wyatt ir Nether ragina kitas ligonines giliai pasinerti į savo kasdienį darbą, kad sužinotų, ar yra patobulinimų, kad būtų išvengta šių traumų.

„Jūs negalite to sutrumpinti; jūs turite iš tikrųjų pažvelgti į savo procesą“, – sakė Nether. „Kai nukreipsite savo sprendimus, šie patobulinimai ilgainiui bus tvarūs.

Stebėkite Adrianna Rodriguez „Twitter“: @AdriannaUSAT .

Sveikatos ir pacientų saugos aprėptis JAV TODAY iš dalies tapo įmanoma dėl Masimo fondo, skirto sveikatos priežiūros etikai, inovacijoms ir konkurencijai. Masimo fondas neteikia redakcinės informacijos.

Redaktoriaus pastaba: pašalinome mokamą sieną iš šio straipsnio kaip viešąją paslaugą. Apsvarstykite galimybę užsiprenumeruoti „The Desert Sun“ , kad galėtume toliau skelbti tokias istorijas kaip šios. Ačiū.

Gubernatorius Gavinas Newsomas ketvirtadienį suteikė 150 mln.

„Žmonės, patiriantys benamystę, yra vieni labiausiai pažeidžiamų COVID-19 plitimo“, – sakė Newsomas. „Kalifornija skiria didžiulius išteklius, kad šie pažeidžiami gyventojai galėtų saugiai patekti į pastogę, pašalinamos reguliavimo kliūtys ir užtikrinamos priekabos bei viešbučiai, kad tiems, kuriems gresia didžiausias pavojus, būtų galima nedelsiant apgyvendinti. Padėti šiems gyventojams labai svarbu siekiant apsaugoti visuomenės sveikatą, išlyginti kreivę ir sulėtinti COVID-19 plitimą.

Iš leidžiamų lėšų 100 milijonų dolerių bus tiesiogiai skirtos vietos valdžios institucijoms, o 50 milijonų dolerių bus panaudota 1 309 priekaboms, skirtoms avariniam būstui, įsigyti, taip pat viešbučių kambariams išnuomoti, kad būtų izoliuoti sergantys ar patyrę benamiai asmenys.

Valstybė nustatė daugiau nei 950 viešbučių 53 apskrityse, kurie galėtų dalyvauti šioje naujoje programoje, kuri bus derinama su atskiromis apskritimis. Valstybė jau pasirašė dvi viešbučių nuomos sutartis Oklande, suteikdamos 393 kambarius Alamedos apygardai.

Be neatidėliotino finansavimo, Newsom taip pat ėmėsi kitų veiksmų, kad padėtų vietos valdžiai spręsti koronaviruso poveikį benamystę patiriantiems asmenims.

„Newsom“ leidžia miestams ir apskritims išleisti skubią benamių finansavimą neatidėliotiniems sprendimams, atsisakant tam tikrų statybos kliūčių, prireikus greitai pastatyti prieglaudas.

Be to, Kalifornijos sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų agentūra paskelbė prieglaudų gaires, įskaitant tinkamą socialinį atsiribojimą, prieigą prie higienos priemonių, sveikatos patikrinimo protokolus ir izoliavimo protokolus tiems, kuriems yra simptomai.

Riverside County reaguoja į krizę

Riversaido apygardos pareigūnai imasi panašių veiksmų, kad dirbtų kartu su valstija, įskaitant laisvų viešbučio kambarių nustatymą asmenims, kurie nėra apgyvendinti.

Be to, abiejose prieglaudose rytiniame Koačelos slėnyje yra medicinos klinikos, kurios gali padėti patikrinti asmenis dėl simptomų.

„Šiuo metu nebuvo užkrėstų benamių ar darbuotojų“, – sakė Rodriguezas.

Tačiau jis sakė, kad vienas didžiausių iššūkių šiuo metu prieglaudų darbuotojams yra vaikų priežiūra, nors įstaigose darbuotojų dar netrūksta.

Darla Burkett, CVRM direktorė, sakė, kad misija šiuo metu yra prieglaudoje ir neleidžia savanorių svečiams lankytis. Šiuo metu programos gyventojams leidžiama likti miestelyje ir išvykti tik pas gydytoją.

Be to, visi darbuotojai ir gyventojai yra nuskaitomi dėl karščiavimo įeinant ir išvykstant, o visi atvykstantys ir esami klientai kasdien tikrinami dėl karščiavimo.

Gelbėjimo misija taip pat vadovaujasi JAV ligų kontrolės centrų gairėmis dėl benamių prieglaudų, kurios apima gilų valymą visą dieną, bendrų paviršių valymą kas valandą ir nuolatinį rankų plovimą.

„Mes gerai jaučiamės ir prižiūrime 280 žmonių (Indio) vietoje ir 30–50 mūsų naktinėje prieglaudoje Palm Springse“, – sakė Burkettas.

Burkettas sakė, kad misijai reikia daugiau rankų dezinfekavimo priemonių, tualetinio popieriaus, plastikinių sidabro dirbinių, konservuotų sriubų, pupelių, ryžių, grūdų, tuno, geriau žemės riešutų, želė ir duonos.

„Well in the Desert“ direktorė Arlene Rosenthal sakė, kad ji imasi griežtų priemonių, kad užtikrintų, jog žmonės būtų saugūs dieniniame benamių išteklių centre Palm Springse.

Užuot patiekęs maistą bažnyčiose, „Well“ nesiūlys išsinešimui skirtų maisto padėklų, kad sumažintų žmonių būrelius.

„Bažnyčiose, kuriose žmonės vis dar įleidžiami, mes užtikriname, kad prie kiekvieno stalo būtų du žmonės (ir) vienu metu tik 10“, – sakė ji. „Ir kai jie ateina, nukreipiame juos į vonios kambarį nusiplauti rankų.

Dienos vėsinimo centre Rosenthal kiekviename iš dviejų kambarių leidžia 10 žmonių. Paprastai centre kasdien prisipildo daugiau nei 50 žmonių.

Tiems, kurie turi ligos požymių, šulinio darbuotojai paprašys išvykti ir kreiptis į skubią pagalbą.

„Kol kas nematėme jokių nerimą keliančių ženklų“, – sakė Rosenthal. "Mes esame ramūs. Esame surinkti. Esame mylintys. Esame atsargūs, atsargūs ir sakome tiesą savo žmonėms. Tai nėra lengvas laikas, bet mūsų žmonės, kurie žino sunkius laikus ir su jais susitvarkė jie daug ilgiau nei bendra populiacija.

Tai besivystanti istorija. Patikrinkite, ar nėra naujinių.

Desert Sun reporterė Nicole Hayden pasakoja apie sveikatą ir sveikatos priežiūrą Coachella slėnyje. Su ja galite susisiekti adresu Nicole.Hayden@desertsun.com arba (760) 778-4623. Sekite ją Twitter @Nicole_A_Hayden.

Vivian Ramirez prieš šešis mėnesius neturėjo sveikatos draudimo, bet jai tai nerūpėjo. 48-erių metų Indio gyventojas turėjo kitų prioritetų. Ji buvo benamė. Kiekvieną naktį jai reikėjo rasti vietą miegoti. Ji kovojo su priklausomybe. Ir ji kovojo su depresija.

Medi-Cal, valstijos sveikatos draudimo programa mažas pajamas gaunantiems asmenims, gali palaukti. Ji nežinojo, kaip užsiregistruoti, ir vis tiek neplanavo ieškoti sveikatos priežiūros.

Remiantis paskutiniais 2018 m. valstijos skaičiavimais, Kalifornijoje apytiksliai 130 000 žmonių yra benamiai. Beveik visi atitiktų Medi-Cal reikalavimus, bet neaišku, kiek iš tikrųjų užsiregistravo ir yra gydomi. Turimi riboti duomenys ir anekdotiniai įrodymai rodo, kad registravimosi rodikliai skiriasi priklausomai nuo regiono, atsižvelgiant į vietos agentūrų praktiką ir apskrities prioritetus.

Pavyzdžiui, Riverside apygardos Koačelos slėnyje 86 % iš 200 benamių, dalyvavusių The Desert Sun apklausoje 2019 m. pradžioje, pranešė, kad yra apdrausti – tai tik šiek tiek mažesnis nei bendras gyventojų skaičius. 200 asmenų sudarė apie 46% slėnio benamių. Remiantis Kalifornijos universiteto Berklio ir UCLA tyrimu, 2016 m. beveik 90% Kalifornijos gyventojų buvo apdrausti. Duomenų apie neapdraustų asmenų, kurie yra benamiai kitose valstybės dalyse, skaičių nėra.

Brettas Feldmanas, Pietų Kalifornijos universiteto Keck medicinos mokyklos gatvės medicinos direktorius, sakė, kad dauguma žmonių, kuriems jis dirba Los Andželo apygardoje, kurioje gyvena beveik 60 000 benamių, yra apsidraudę.

Šiaurės Kalifornijoje San Francisko benamių sveikatos priežiūros programa apskaičiavo, kad 2018 m. buvo apdrausti tik 38 proc.

Verified by MonsterInsights